Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-08-2008, 11:56   #1
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beşiktaş forum adaya düşerse Bölüm 4 !!!

Kurtarma ekibinin limanda görünmesinin ardından ekibi yakın takibe alan Kötü Adam 1 durumu haber vermek için patronun Maslak’ta bulunan ofisine gider…

Kötü Adam 1 : Patron , bir problem var…

Patron : Sakin ol bakalım, ne alırsın onu söyle…

Kötü Adam 1 : Soğuk bir su alabilir miyim, patron ?

Patron telefonu kaldırıp sekreteriyle konuşur….

Patron : Kızım, bir bardak soğuk su ve orta kahve getir odama…

Sekreter : Peki, efendim…

Patron : Şimdi söyle bakalım neymiş şu problem seni buraya kadar getirten…

Kötü Adam 1 : Patron , bugün limanda herhangi bir hareketlenme var mı diye bizim gemiyle akalalı onu araştırıyordum… Neyse, etrafta gezinirken bundan yaklaşık 2-3 saat kadar önce 4 kişilik bir grup gelip limanda ki balıkçılarla bir şeyler konuşmaya başladı… Bende bunları takip etmeye başladım…

Patron : Eeeee….

Kötü Adam 1 : Neyse, bunlar limandan gittikten sonra konuştukları balıkçının yanına gittim neler konuştular diye… Balıkçı , başlarda konuşmamakta direnince bende biraz zor kullandım…

Patron : Ne, zor mu kullandın… Aptal adam, nasıl böyle bir şey yapabilirsin ? Şimdi başımıza ne işler açtın biliyor musun sen ? Etrafımda hiç mi akıllı bir adam olamaz ya… !!!

Kötü Adam 1 : Özür dilerim, patron. Düşünemedim….

Patron : Ne yaptın peki adama ?

Kötü Adam 1 : Kuytuya çekip biraz hırpaladım sadece konuşması için… Ama öyle çok fazla da hırpalamadım…

Patron : Peki, neler öğrendin bakalım ?

Kötü Adam 1 : Bizim gemiyle tura katılan bir grubun arkadaşlarıymış… Geminin kaptanı ve bizim firmayla ilgili bir şeyler sormuşlar… Balıkçı da, sizin zaman zaman oralara geldiğinizden bahsetmiş… Telefon numaralarını vermişler balıkçıya… Haber alırsa kendilerine söylemesi için…

Patron : Peki, telefon numaralarını alabildin mi gelenlerin ? Ve gelenler ne tip insanlardı ?

Kötü Adam 1 : Numaraları işte burada. Patron… Gelenler genç çocuklardı… Öyle korkulacak bir tipleri de yoktu…

Patron : Sen tedbirli ol yinede… Gidip balıkçının da durumunu kontrol et bakalım… Sakata gelmeyelim… Bende şu numaralardan kimler olduğunu sordurayım bakalım…

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla