Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-08-2008, 11:57   #2
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kötü Adam 1 : Peki, patron nasıl istersen…

Kötü adam 1 ‘ in sıkıştırıp hırpaladığı Rüştü Emmi ise baygınlık geçirmiş ve çevredekiler tarafından acilen hastaneye götürülmüştü…. Acaba kurtarma ekibinin en büyük yardımcısı Rüştü Emmi’ ye ne olacaktı….

Kurtarma ekibinde ise hem heyecan hem de korku vardı… Ekip forum merkezinin bahçesinde oturmuş konuşuyorlardı….

Die_4_You : Bu Rüştü Emmi iyi adam … İyi denk geldik valla…

Gülname : Evet şanslıydık ama umarım bir şeyler öğrenebilir yoksa işimiz zor…

Die_4_You : Evet, haklısın…

Psimist : illa ki Rüştü Emmiye bağlı kalmayacağız ya… Başka neler yapabiliriz…

Ozzy1903 : Benim bir takım fikirlerim var… Şimdi arkadaşlarımızın çıktığı geminin rotasını ı aşağı yukarı biliyoruz değil mi ?

Gülname : Evet , biliyoruz bu ne işimize yarayabilir ki ?

Die_4_You : Ben anladım sanırım JJ Yanılırsam düzeltirsin ozzy… Bizimkilerin gittikleri rota üzerinde herhangi bir fırtına , olay yaşanıp yaşanmadığını araştırırız…. Eğer herhangi bir olay olmuşsa bizimkilerin rotası üzerinde çalışmalarımızı o yöne doğru yoğunlaştırabiliriz ….

Ozzy1903 : Çok güzel tahmin etmişsin Die_4_You JJ Araştırmalarımızı ilk önce İnternet üzerinden yapacağız herhangi bir şey bulabilir miyiz diye ? Ama her birimize bir harita lazım ki gittikleri rotaları işaretleyip araştırmaya başlayabilelim…

Gülname : Tamam o zaman güzel fikir JJ Haritadan kolay ne var kırtasiyeden gidip alırız 4 tane harita JJ

Psimist : Ben gidip harita alıp geleyim hemen şu ilerde ki kırtasiyede …

Gülname : Tamam dikkat et psimist karşıya geçerken…

Psimist : Tamam , ablacım JJ

Psimist kısa bir süre sonra geri geldiğinde kurtarma ekibi harita üzerinden konuşmaya başlarlar…

Gülname : Şimdi bizimkilerin rotası şöyleydi yanlış hatırlamıyorsam… Buradan ayrıldıktan önce Akdeniz üzerinden ilerleyecekler oradan da okyanusa geçecekleri..

Ozzy1903 : Peki okyanusa çıktıklarında nerelere gidecekleri bellimiydi ?

Psimist : Seyyah ile konuştuğumuzda Atlas okyanusunda bir adaya gidileceğinden bahsediyordu…

Gülname : Hangisi olduğunu hatırlayabilir misin ?

Psimist : Sanırım hatırlayabilirim … Neydi acayip bir şeydi komiğime bile gitmişti ismi… Azar azar dediğimi hatırlıyorum muhabbetini yaparken… Heh hatırladım ismini JJJ Azer mi Azor mu öyle bir şey di adanın ismi JJJ

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla