Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-08-2008, 11:58   #3
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ozzy1903 : Azer bülbül adamı mı yoksa JJ

Psimist : Ozzy abi ya ne dalga geçiyorsun ki LL

Ozzy1903 : Şakaydı canım yaa… Biraz gülmek hepimize iyi gelir diye düşündüm….

Psimist : Tamam ozzy abi J

Die_4_You : Azor adaları olmasın psimist ? Bak şöyle yazılıyor …

Psimist : Evet Azor adalarıydı kesinlikle ….

Ozzy1903 : Die_4_You çok iyi bir coğrafya bilgin varmış kardeşim J

Die_4_You : Araştırmayı severim sadece abartılacak bir şey değil J

Gülname : O zaman rota aşağı yukarı şöyle bir şey olacaktır… Peki bu adadan sonra gidilecek herhangi bir yerden bahsedilmiş miydi ? Birde bu ada nereye yakın bunları bir öğrenelim öncelikle …

Die_4_You : Portekize bağlı bir ada olduğunu hatırlıyorum… İnternet üzerinden bir araştıralım … Bu gezi yaklaşık 1 aylık bir gezi olacaktı buradan hariç bir yere gitmeye vakit bulabileceklerini sanmıyorum… Akdeniz üzerinde bazı yerlerde mola vereceklerini de düşünecek olursak özellikle 1 ay yetmeyebilir bile ….

Gülname : Eğer tur şirketine ulaşabilirsek o arada çok daha sağlam bilgiler alabiliriz…

Ozzy1903 : Tamam o zaman rota belli olduğuna göre herkes araştırmaya koyulsun… Bulduğumuz önemli bilgileri hemen birbirimize haber verelim ki boş yere vakit kaybetmeyelim …

Gülname : Anlaştık arkadaşlar o zaman JJ Herkesin msn leri ve telefonları açık olsun sürekli ….Ayrıca bir ara yine limana gidip ne var ne yok diye bir araştıralım … Hem Rüştü Emmi’ yede bakarız neler öğrenmiş diye J Bir daha ki görüşmeye kadar herkes kendine dikkat etsin…

Kurtarma ekibi vedalaşarak ayrıldılar… İşlerin hızla ilerlemesi ekibi umutlandırıyordu arkadaşlarını bir an önce bulabilmek için… Ancak bakalım her şey sürekli aynı şekilde devam edecek miydi ? Ekibi ne gibi sürprizler bekliyordu….

Adada ise işler yavaşta olsa yoluna girmekteydi… Herkes bu şartlara ayak uydurmaya başlamış birbirlerine yardım edebilmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyordu… Seyyahın düzelmesinin ardından Mehlika Burcu ve Havalı_Çocuğunda kendini toparlamaya başlaması herkesi mutlu etmişti.. Bunların yanı sıra erkekler adada topladıkları saz ve ağaçlarla kalacak yer inşa etmeye çalışıyorlardı…

Akdora : Bugün ki programımızda neler var ?

Respect Me : Kontrol edelim hemen…Şimdi efendim Saat 8.00 de kahvaltınızı yaptıktan sonra Saat 10 ‘da BM Genel Sekreteri Ban Ki Moon ile Irakta devam eden savaşla ilgili bir görüşmeniz olacak… Saat 12 de öğlen yemeğinde ABD dış işleri bakanı Condoleezza Rice ile görüşeceksiniz… Saat 15.00 ‘ da ise İngiliz Başbakanı Gordon Brown ile gündemle ilgili konuları konuşmak için Çaya davetlisiniz… Akşam saat 18.00 de ise Almanya Başbakanı Merkel ile akşam yemeğinde görüşeceksiniz JJ

Akdora : Respect kaç abi yakalarsam elimden kurtuluşun yok ……

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla