Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-08-2008, 12:02   #9
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Respect Me, Metin, Havalı_Çocuk , Explorer geleceklerini söylediler…

İkibirabirçerez : Ben burada kalayım ne olur ne olmaz…

Akdora : Tamam , iyi fikir… Veysel sen burada mı kalacaksın kardeşim ?

Veysel1903 : Evet burada kalayım ayak bağı olurum size durduk yere avlanmayı beceremem zaten…

Semra : İyi avlanmalar arkadaşlar… Ama dikkat edin ava giderken avlanmayın J

Respect Me : Büyük avcılarız biz bir şey olmaz merak etme sen JJ

Köyün Delisi : Savulun be … Issız adanın büyük avcıları geliyor… Savulun timsahlar tırsın kaplanlar kartalların dostu yılanların düşmanı Avcı Tim iş başında

Explorer : Biz bu gazla var ya neler neler yakalarız JJ

Alpler Abla : Koyun falan iyi olabilir J

Akdora : Issız adada kim kaybetti de biz bulduk koyunu… Bahtımıza ne çıkarsa artık….

Mehlika : Gazanız mübarek olsun arkadaşlar JJ

Metin : Teşekkür ederiz… Hadi Av Sezonunu açalım mı artık JJ

Sheker : Bizde ateş falan yakalım mı bu akşam… Ateş başında şarkı söyler oynarız hem de J

Respect Me, Metin, Havalı_Çocuk , Explorer ve Akdora sırıkları ve sedye alıp diğerlerinin yanından ayrılırken diğerleri de ateş yakmak için hazırlıklarını yapmaya başladı…

Seyyah : Tamam şarkıları ben söylerim

Veysel1903 : Ben ava mı gitsem ne yapsam diğerleriyle JJ Bu ses adamı yer bitirir… J

Seyyah : Hıh, ilerde bir gün meşhur olursam o zaman da bunu diyebilecek misin bakalım ?

Veysel1903 : Sen meşhur ol da benim dediğim kusur kalsın bakalım JJ

Seyyah : Sana o zaman imza almaya geldiğinde vaktinde adada dalga geçtiğin küçük ama gururlu bir kız vardı diyeceğim LL

Köyün Delisi : Ortalık küçük Emrah koktu birden yaa

Burcubjk : Sorma yaa JJ

vcılar adanın içlerine doğru ilerlemişler ve avlayabilecekleri bir şeyler arıyorlardı…

Metin : Ne avlayacağız bir fikriniz var mı? Biz bu arada neden sedye aldık onu da çözemedim ama neyse ?

Respect Me : Ee avladıklarımız şeyleri taşırken kolaylık olsun diye tabii ki JJ

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla