Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-08-2008, 12:04   #1
sheker
Dişi Kartal

sheker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arap kadınlarını yakan Türk

Arap kadınları ona hayran... Onun için kocasını boşayan bile var. O Ortadoğu'nun Brad Pitt'i... Bakın o yakışıklı Türk delikanlısı kim?
Şimdilerde ise Ortadoğu’nun Brad Pitt’i Kıvanç Tatlıtuğ. Arap kadınları ona deli divane. Gümüş dizisi Arap ülkelerinde Nur ismiyle gösteriliyor, Kıvanç’ın adı da Muhammed.

Tatlıtuğ Dubai'ye gidene kadar bu ilgiden habersizmiş. Oraya gidince şok olmuş. Hislerini Ayşe Arman'a şöyle anlatmış:
Click the image to open in full size.ŞOK OLDUM
Medya abartıyor zannetmiştim, fakat oraya gidince resmen üzerime çullandılar. Meğer medya abartmıyormuş, gerçekten öyleymiş. Tamam sevindim, tamam gurur duydum ama esas duygum şok! Dondum kaldım. Elimi kolumu oynatamadım...

NBC'DEN ARADILAR, BENİ ARADIĞINIZA EMİN MİSİNİZ DEDİM

Bir gün telefonum çaldı, karşımdaki ses, "Sizi Dubai’ye davet etmek istiyoruz. Burada inanamayacağınız kadar hayranınız var!" dedi. İngilizceyi Arap aksanla konuşan biri. Makaraya aldıklarını sandım, alaylı bir ses tonuyla, "Yaaaa öyle mi? Siz doğru kişiyi aradığınızdan emin misiniz?" dedim. "Tabii ki eminim Kıvanç Bey" dedi, "Buradaki isminizle Muhammed, sizinle evlenmek için can atan binlerce kadın var. Hadi bir an önce atlayın gelin." Meğer arayan NBC kanalıymış. Bizde üç sene önce gösterilen "Gümüş", Arap ülkelerinde "Nur" adıyla yayınlanıyormuş ve dizi, reyting rekorları kırıyormuş. Benim canlandırdığım karakterin adı Mehmet’ti, Arap ülkelerinde Muhammed yapmışlar. Kadınlar da o Muhammed’e aşık olmuş. Ben de kalktım gittim...

İNSANLAR BİRBİRİNİ YİYOR

Sadece kadın değil, erkek hayranlarım da vardı! E insan kendini bir tuhaf hissediyor. Ben birkaç saatlik bir imza dağıtma olur diye düşündüm. O da ne! İnsanlar birbirini yiyor. Üstelik enteresan bir kalabalık, genci, yaşlısı, çocuğu, duyan gelmiş. Benim için önemli ama geride kalmış bir iş Gümüş, neresinden baksan üç yıl önceki proje, kapattığım bir defter, o yüzden ekstradan hoşuma gitti. Bir de sen kariyer planlamanı Türkiye’de yap, sana Ortadoğu’da bayılıp ayılsınlar, ilginç tabii. Gerçi onların bayıldığı Muhammed, ben değilim. Bence canlandırdığım karakterle duygusal bir bağ kurdular.

ONLAR KIVANÇ'I DEĞİL, MUHAMMED'İ SEVİYOR

Ben burada da popülerim, kendi çapımda, işini iyi yapmaya çalışan biriyim. Burada gelirler, imza isterler, "A siz o musunuz!" derler, el sallar giderler. Ama orada durum farklıydı, bayağı izdiham söz konusuydu, tek parça kalabilmem için beni bir odaya kaçırdılar. Kalabalığın sakinleşmesini bekledim. Ama söylüyorum onlar Kıvanç Tatlıtuğ’u filan tanımıyorlar, varsa yoksa Muhammed, beğendikleri o, ben değilim. O karakter, hanımına bağlı, annesinin babasının sözünden çıkmayan, tabuları olan bir tip, onu kendilerine yakın buldular. Bir de tabii sarışın ama Müslüman ve adı Muhammed...

AVRUPA'DA SIRADAN BİRİYİM

Avrupa'da herhangi biriyim. Kuzey ükelerinde daha da sıradanım. Türkiye’de ve Ortadoğu’da popülerim.
sheker Ofline   Alıntı ile Cevapla