Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-2008, 15:10   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türk Kızılay'ı Sarp Sınır Kapısında

Click the image to open in full size.

Kafkaslar'daki çatışma nedeniyle bölgeye gönderilen yardım konvoyu Gürcistan'a geçmeye başladı.

Türk Kızılayı'nın, Kafkasya'daki çatışma nedeniyle bölgeye gönderdiği yardım konvoyu, Sarp Sınır Kapısından Gürcistan'a geçmeye başladı.

Türk Kızılayı'ndan yapılan açıklamada, ''Kafkasya İnsani Yardım Operasyonu'' kapsamında bölgeye gıda maddeleri, çadır ve battaniye gönderen Türk Kızılayı'nın, akşam saatlerinde bu insani yardım malzemelerini Gürcistan'a sokmak için harekete geçtiği belirtildi.

Açıklamada, sınıra yakın bölgelerdeki tüm Kızılay şubelerinde ve afet operasyon merkezlerinde hazırlanan insani yardım malzemelerini taşıyan tırlarla birlikte, Kızılay yöneticilerinden oluşan heyetin de Gürcistan Kızılhaç yetkilileriyle durum değerlendirmesi yapmak üzere Tiflis'e geçeceği kaydedildi.

ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla