Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-08-2008, 09:58   #1
jaSmin

jaSmin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Avrupa Yakası'nda Sezen sürprizi

Ata Demirer'in yeniden döndüğü Avrupa Yakası'nda bir sürpriz de Sezen Aksu'dan...

Ata Demirer'in yeniden kadroya katıldığı dizi Avrupa Yakası'na ünlü sanatçı Sezen Aksu'dan da destek var. Aksu, geçen sezon dizinin bir bölümünde kapıda gözükmüştü, ancak bu seferki desteği daha farklı.

Kelebek'te Ömür Gedik yazısında "Avrupa Yakası" eylül sonunda ekranlarda olacağı yazıyor.. "Gülse Birsel şimdi Bordum’da enerji topluyor, malzeme biriktiriyor. Konuşmaya başlayınca büyülenmiş halde dinlediğimiz Sezen Aksu anlattıkça Gülse "Ben bunu yazabilir miyim?" diyordu. Anlatılanları şimdiden yazıp tadını kaçırmayayım ama bu sezon "Avrupa Yakası"nda Sezen Aksu çıkışlı enfes hikayeler ve espriler olacak.

Ve Gülse’yle ilgili bir yeni haber daha. Onunla aynı dönemde Boğaziçi’nde okuduğumuzu biliyordum ama üniversiteyi bitirdikten sonra Amerika’ya gidip sinema üzerine master yaptığını yeni öğrendim.

Gülse şimdilerde bir sinema filmi senaryosu üzerinde çalışıyormuş.
Hikaye, karakterler belliymiş, iş oturup yazmaya kalmış.

Yurtdışında sinema okumuş, yeteneği yaptığı işlerle tescillenmiş bir yazarın elinden çıkacak bu senaryoyu ve filmi sabırsızlıkla bekliyorum.
Gülse’nin yazdıkları senaryo sıkıntısı yaşayan sinema sektörüne ilaç gibi gelecektir."
jaSmin Ofline   Alıntı ile Cevapla