Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-08-2008, 11:03   #4
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Umut dolu mesajlar vermiş yine Ertuğlul hoca, umarım geçen seneki gibi olmaz, olmayacağınada inanıyorum ama...Güzel ifadeler de kullanmış hocamız, “Önce takım” diyen futbolcuları aldık demiş mesela...Gerçekten çok doğru; Sivok, Zapo ve Uğur tam bi takım oyuncusu, sistemimizin temel taşları, transferlerimiz tam bi nokta transferler yanii, bize çok faydası olacaktır bu üçlünün, en önemlisi çok istikrarlı olacaklarını düşünüyorum, en azından ikisinin...Sistemimizi kesin olarak değiştirdik de demiş, çoğu maçta çift ön libero oynayacağız, iyi bir gelişme belki ama hala İnönü'deki zayıf anadolu takımlarına karşı oynadığımız maçlarda çift forvet oynatılmasından yanayım, Holosko-Bobo darmadağan edecektir savunmaları bence...Şu ifadeside çok güzel ve çok doğru bence, “Gelecekten umutlu olmak için o kadar çok neden var ki!..Bencede çok neden var, başarısız olmak için ise tek neden var, herkes biliyor bunu işte...Bu sene özellikle Avrupa'dan çok umutluyum ben, Ligde'de rakiplerimizin durumuna bakarak en iddialı takım olduğumuzu düşünüyorum...