Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-08-2008, 10:51   #24
Karetta2002

Karetta2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
KarizmatiQ´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Miharbi katılmayabilirsin tabiki bende buna neden karar verdiğimi açıklamaya çalışayım :

Bana göre işin özü şu onlara ihtiyac duyulacağı için affedildiler koskoca Beşiktaş bu hale düşmez, düşmemeli evlatlarımıza sahip çıkmamız lazımmış düşüncesi güzel bir düşünce ama amatörce bir düşünce, tamamen maddiyat üzerine kurulu bir Süper Ligde artık bu düşüncelerin pek bi yeri kalmadı profesyonel bakmak gerekiyor olaya acı ama gerçek bu ne yazık ki.
Bu isimlerin affedilmesi takım içi dengeleri kesinlikle bozacakdır bununda düşünülmesi gerekiyor sonradan keşke affetmese idik demek bir şeyi değiştirmez.

1- Herkesin gözü önünde kavga eden 2 kaptanın geri dönüşü takımda sezon başı idmanlarında sürekli bulunan 2 futbolcu oynamayacak ve üzülüp küsecekler
2- Bu küsenler olayı büyütecekler takım içerisinde
3- Bu olaydan dolayı kenetlenen takımın içinde çatlak sesler çıkmaya başlayacak ve dengeler alt üst olmaya başlayacak
4- Beşiktaş kaptanlığını bu kadar basite indirgeyen 2 futbolcuyu ödüllendirerek Beşiktaş Kaptanlığı ve o üstün görevin saygısı zedelenecek
Belki onlara ihtiyacımız olabilir ama son yıllarda kaybettiğimiz BEŞİKTAŞ ETİĞİ ve bizi en azından beni Beşiktaş'lı yapan kavramlara çok ters bir durum KESİNLİKLE AFFEDİLMEMELİLERDİ diyorum ben, sizler ne dersiniz bilemiyorum ama bana ters bi durum
.
Bence iki görüşde mantıklı,ancak buradaki doğru göreceli... en iyisi,iyi olmasını temenni etmek ve beklemek....