Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-08-2008, 15:10   #64
Karetta2002

Karetta2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
volkan-saygın´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Koskoca Beşiktaş adını bile söyleyemediğimiz bir köy takımına karşı 3-4 kişiyle hücum ediyor ilk yarı boyunca tek bir gol pozisyonuna girebiliyor ( ikinci yarıyı izlemeden çıktım sinirimden ) ve biz bu takımdan şampiyonluk bekliyoruz.
Kenetlenmeymiş , kolej takımıymış , havaymış , forma aşkıymış bunların hepsi hava civa arkadaşlar artık görün bu gerçeği lütfen.
Şampiyonluk için , başarı için kalite lazım , büyük düşünmek lazım.
Koskoca Beşiktaşın menajeri , oynana berbat futbolu örtbas etmek için Brijeg öyle kolay bir takım değil diyor !!!
Utanın biraz utanın ya . Ayıptır.
Tepki verilmesine kızan arkadaşlarada soruyorum :
Sezon ortası tepki vermeyin , takımın havası bozulur.
Sezon sonuna doğru tepki vermeyin Uefa şansımız var !!!
Sezon başı tepki vermeyin , 3-5 maç bekleyin
eeee ne zaman tepki vereceğiz ?
"Ne demek utanın biraz utanın" utanacak başka şey kalmadı da "Ertuğrul istifa" demediğim için mi utanacağım...Benm hayatta başka utanacağım şeyler var kardeşim..Beşiktaş ı ben çok sevdiğim bir oyun olan futbolun en önemli faktörü olduğu için çok seviyorum.. Ama yanlış yaptığı veya yenildiği için asla utanmadım. Sen ve senin gibi hayatında hiçbir başarıya ulşamamış fanatikler ,başarıyı tuttukları takım üzerinden ararlar.Olmayınca da o takımın futbolcusuna,hocasına,yöneticisine saldırmayı kendine vazife sayarlar..
Sen git feneri tut,bak onda para çok,başarı çok,beşiktaşı da gerçek sporseverlere bırak.
Sevgili mod. arkadaşlarım..Böyle sakız gibi uzayan konuları bence kapatın, gerilim artmasın...

Konu Karetta2002 tarafından (18-08-2008 Saat 15:12 ) değiştirilmiştir..
Karetta2002 Ofline   Alıntı ile Cevapla