Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-08-2008, 13:17   #5
esennn

esennn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şunlara bak ya bi kaç yorumcunun dışnda hiç birinde beşiktaş yok.lige en hazır takım gs ve fb diyebiliyolar ya ben daha bişi demiyorum şaşırıyorum artık cidden.yahu gs şimdiye kadar oynadığı hazırlık maçı olsun şampiyonlar ligi maçı olsun hiç bir galibiyet bile alamadı ama hala hazır diyolarya şaşıyorum.ben sölimmi çok ciddi sölüyorum beşiktaşlı olduğm için değil eğer hakemler adil davranırsa beşiktaşm hertürlü bu sene şampiyon olablr.ama tabikide lig çekişmeli geçicektir ama beşiktaşm şamp. olur. geçen sezonda yine beşiktaşm olurdu ama yine hep hakkımz yendi. gs ye beavadan verilen puanlar penaltılar fb ye verilen maçlar. hepsini biliyoruz.gs ve fb böle bize gelince atılan gollerimiz verilmez hakemler bize olan tavırları belli her maçta haksız kararlar.tff mhk hepsi bize karşı.gs ye ve fb ye verilen destekleri biz istemiyoruz bizim böle şeylere ihtiyacımız yok ama köstebekte olmayın engel olmayın rahat bırakın beşiktaşımın yakasını bize yeter.biz hakkımzla kazanıp şamp. olmasını biliriz.haksız alınan şamp. zaten istemeyiz neye yarar bu. inş. diliyorumki temiz bir lig el değmemiş bir lig istiyoruz o zamn bakın kim şampiyon.hep beraber görürüz.