Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-08-2008, 04:41   #18
therush5
Dişi Kartal

therush5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
mertsunter´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sennada ucretini arttırıp sozlesmesini uzattı bugun. Bu salaklarıda kullandı daha iyi sozlesme imzalamak icin. Simdi televizyonda macın istatistikleri verildi. Kaleyi bulan sut sıfır sıfır.. Yani lafın gelisi degil, resmen bildigimiz sıfır. Murat sahinin kurtardıgı top yok dusunun. Bu kadar sevinmemin ve tepki vermemin sebebi cok acık. Cunku yeter artık. Gozle gorulen bisey var. Biz vasat oynadıkmı yerden yere vuruluyoruz, ne kalitesizligimiz kalıyo, ne ertugrul hocanın stajyerligi daha neler neler!!! Hangi kalite farkı, ne buyuk takımı??? Valla billa biz bunlardan iyi takımız...Partizan macını izliyenler bilir.. Bombaları orda patlıyordu,sansları yaver gitti... O macı hatırlayın 2-0 dan sonra bi gol ofsayt diye verilmedi, birde bos kaleye topu yuvarladı siyahi futbolcu top yandan out oldu.. Dakika daha 35 ti... Size soruyorum bunların defansına oturmus diyorlar... Hangi oturmus defans 35 dakikada 4'luk olur??? Demek istedigimi herkes anladı..Amacım burda onları yorumlamak degildi ama gozle goruleni bu serefsiz basın farklı yansıtıyor.. Ben soylicegimi soyledim..Artık bizim takıma dusen yarın sezona guzel baslayıp moral kazanmak... İnanın holosko,bobo,delgado onlarda yok... Yeterki bu takıma inanıp destekliyelim...
Aynen katılıyorum sana.Gazeteler şimdi fb bunu hep yapıyor.Hep kötü başlıyorlar bilmemne zırvalıcak ama macı ızledım antep acık ara ustundu.Farka bile giderlerdi değerlendirseler poziyonları.Nese bizde yarın antalyayı yenelım ıyıce keyıflenelım basını takımıyalım