Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-08-2008, 10:03   #1
HandaN
hüngürella

HandaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hulk yetmedi Fatih Doğan

Piyangodan çıkan 'King Kong.' 29 numarasıyla oynayan ve Beşiktaş defansını ilk yarıda hallaç pamuğu gibi sallayan Serge Pacpme Dijehoua'ya ait bu yakıştırma Antalyaspor'un resmi dergisinde yapılmış. Sanırım 25 yaşındaki, 102 kg ağırlığındaki Fildişi Sahilli siyahi futbolcunun dün oynadığı futbolun ardından bundan sonraki sayıda 'Piyango'dan çıkan büyük ikramiye' yazacaklardır. Ülkesinde HULK 'Yeşil dev adam' diye anılan Serge için ne yazılsa yeridir. Sen denenmek için gel önce Kocaeli'nin kapısından dön, sonra 100 bin euro maaşla Antalyaspor'a 3 yıllık imza at. Üstelik bu da yetmiyormuş gibi Türkiye'nin en pahalı ve milli oyuncularından kurulu Beşiktaş defansını dağıttı. Türk futboluna hoş geldin Serge Pacpme Dijehoua. Beşiktaş çok kötü bir başlangıç yaptı ama maç biterken sonunu golcülerinin farkıyla iyi bağladı. Şimdi hiç kimse 2-0'dan 3-2'ye dönen karşılaşma sıcak hava ve aşırı nemi tek gerekçe göstermesin. Arkasına sığınmasın. Beşiktaş'ın daha büyük problemleri ortaya çıktı. Kamp süresince Cisse'nin kendini sakladığını düşünmüştüm. Ama gördüm ki hala oyundan kopuk. Özellikle çift ön liberoya dönülmesinden sonra topla çok ileri çıkıyor. İşte Beşiktaş'ın en büyük problemi buradan başladı.

Olaylar yakışmadı
Forvet ile defans arasında çok uzun mesafe var. İkinci eksiklik 4- 2-3-1 sisteminde geri dörtlüde oynayan kanat oyuncularının sürekli orta sahayı takviye etmesi gerekiyor. Bu da git gel demek. Dün maçtan önce ve maç sırasınca Antalya'da olaylar oldu. Başkan Yıldırım Demirören'in suratına, Adalet Bakanımız Mehmet Ali Şahin'in de olduğu ortamda yabancı madde atıldı. Adı protokol tribününde yaşanan çirkin görüntüleri kimseye yakıştıramadım.