Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-07-2006, 02:25   #20
eagles_03_bjk

eagles_03_bjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ge0rgebest´isimli üyeden Alıntı
Her sene aynı dalga geleceğe yatırım yaptık diyolar.Bıraksınlar bu işleri nerde Sinan Kaloglular Ali Cansunlar ? Onlar içinde aynı şeyler söylendi Okan Koç? Bu şekilde bi cacık olmaz ben size söyliyim.Kimsede bana karamsar fln demesin ben giderim İnönüye maçı izlemem bile ortam a giderim tezahurat yapmaya giderim.Maç izlemek istersem eger otururum evde İngiltere Premier Ligini açar izlerim.Çünkü Türkiyede haala futbol oynanmıyo...
best arkadasım senin zaten ne renkte oldugun belli.evet türkiye de futbol oynanmıyo rugby oynanıyo!!sen bu mantıkla devam et. nasıl BEŞİKTAŞ lısın anlamıyorum.BEŞİKTAŞ ımızın oldugu bi ligi izlemeyip başka ligleri izliyosan ne diyelim. bi kere onların liginden ve vatandasının resmini avatar olarak koymussun. onu mu örnek alıyosun. george best alkolik ve kadın manyagı sefil bi adamın tekiydi. onun resmini ve ismini kullanırken insan on kere düşünür. OYSA SANLI BEŞİKTAŞIMIN TARİHİNDE ÖRNEK ALINMASI GEREKEN VE RESMİNİN KOYULMASI GEREKEN O KADAR İNSAN VARKEN sen best,ingiltere veya afrika ligiyle devam et. !!!!
eagles_03_bjk Ofline