Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-08-2008, 16:14   #1
mcflyco

mcflyco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lightbulb ----Beşiktaş Köşe Yazarları---

beşiktaşımızın kendi içindeki bazı yorumcuların artık her olanı eleştirmeleri fena halde içimi acıtmaya başladı.. gazetelere köşe yorumculuğu yapan sözde beşiktaş yorumcularının yorumlarına da ne yazıkki ,gazetelerin kendi sitelerinde yorumlarımız editörlerin süzgecinden geçemiyor ahlak dışı hiç birşey yazmadığı halde.zaten küfürde bize yakışmaz! o kadar doluyumki bu yazdıklarım yanlış yerdeyse yada bu yaptığım kural dışı birşeyse affola...

kendine beşiktaşlı diyen ve bu takımın yorumculuğunu yapan beyefendi basri Baykoçun bu haftaki köşe yazısından :

Kişiliksiz - Beşiktaş Köşe Yazaları - www.fanatik.com.tr

yorum: bu takıma milyon dolarlarını harcamış,takımın başarısı için stresten neredeyse yaşlanmış bir insan nasıl olurda takımı gol attığında sevinemez.yada sevinmesi bazılarına garip gelir.ve cok ağır bir şekilde eleştirmek zorunda kalır.beşiktaş başkanı heykel değildir ve yaptığı hareketler içinde hiçkimsenin birşeyler söylemeye hakkı yoktur.tabi yapılanlar ahlak sınırlarını zorlamadıkca...beşiktaşımızın başkanı yıldırım demirören sevinir,hop oturup hop kalkabilir .. ve bu beşiktaşı hiçbir zaman kişiliksizleştirmez.ve örnek verecek bir sürü kendi mesleğinden insanda vardır .chelse'nin başkanı abramovich in chealsenin her başarısında trübünden düşecek kadar sevindiğini hepimiz biliyoruz .bu chelseayi kişiliksizleştiriyor mu? tamam yıldırım demirören başarısız olabilir ,coğu taraftar onu sevmiyo olabilir ama takımın başarısını istediği bir gerçek ne kadar takım bir türlü oturamasada..o zman söyle basri beyefendi beşiktaş başkanını artık istemiyoruz ,başarısızlıklara tahammülümüz kalmadı die ,anlayalım...
beşiktaşımızın ilk maçta 70. dkya kdar pozisyonu yokmuş ? ben mi macı izlemedim yoksa gördüklerim hayalmiydi.neredeyse yapılan yorumları okudukca kendimi başka bir maç izledim die ikna edeceğim...tamam yenen hatalı goller var ama takımımızında iyi oynadığı bir gerçek!
takımımızıda her olan biteni 'sevinmeyi bile' eleştirenler beşiktaşımızın üzerinden para kazananlar artık bu işin böyle olmayacağını bilin ve artık lütfen bırakın bu işleri!çünkü beşiktaşlı olmadığınız cok belli...
bugünden itibaren ne spor gazetesi alacağım nede sitelerine girip rant yapmalarını sağlayacağım.tamam tek başına almasan nolur siteye girmeseniz ne olur diyebilirsiniz , ama ben böyle huzurlu olacağıma eminim...

okuduğunuz için teşekkür ederim

Konu mcflyco tarafından (26-08-2008 Saat 16:21 ) değiştirilmiştir..
mcflyco Ofline   Alıntı ile Cevapla