Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2008, 22:17   #10
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4-0 iyi bir skor...Özellikle ikinci yarı çok rahat top oynadık, tabii bunda rakibin çok zayıf olmasının payı var...Veysel'in dediğine katılıyorum, bende beğendim Uğur'u, bugün hücumda da aktifti bayağı, Delgado'ylan pas alışverişleri falanda iyiydi, golü zaten enfesti...Cisse'de iyiydi, gerçi dediğim gibi rakip çok zayıftı, ortasahada basmadılar adam gibi, bizimkilerde bu yüzden rahat oynadı, bu yüzden ölçü değil bence bu maç...Rakibi küçümsemedik, ciddi oynadık, golleri de sıraylan attık, seyir zevkide vardı, bu yüzden takımı kutlarım...Ama bir şey var, bu rakip karşısında bile Holosko'dan yararlanamadık adam gibi, görüyoruz işte, olmuyor, sağ kanatta çok hırpalanıyor, savunmaya kadar gelip top alıyor, savunmadan toplar çıakrıyor, Holo'nun bunları yapmaması lazım, gol atması lazım gol, bu yüzden yazık oluyor bence Holo'ya...Bu maçtada ileride oynamayacaksa hangi maçta oynayacak merak ediyorum zaten...Neyse, önümüzde Konya maçı var, çift forvet veya tek forvet, çıkar o maçıda alırız, bu taraftarın önünde yenilmeyelim bari bu sezon, bugün tekrar gördükki bu tarafatrın önünde yenilmek gerçekten ayıp!..10 numaraydılar...