Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-08-2008, 12:53   #59
mamaty
BABA HAKKI

mamaty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Karetta2002´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
1-Önce karşı fikirlere saygı duyacaksın arkadaşım,bu forumda bu ağızlarla yazı yazamazsın,burada oluşan saygı ortamını bu kahve ağızları ile bozmayın lütfen
2-Rüştü yü 25 senedir tanırım ve Fenerde oynamasına rağmen,kalbinin bir köşesinde çocukluktan kalma BJK sevgisi oldğunu biliyorum..Asla BJK camiasına saygısızlığı olmamıştır..(onu söz verip te geçirdiği trafik kazası sonrası almaktan vazgeçen de Beşktaş tır)
3-Maç sonrası Kemal ile samimiyeti onu profesyonelliğinin belgesi dir..O Türkiyedeki tüm futbolcuların "Rüştü abisi" dir..
4-O halen türkiye liglerinin en iyi kalecisi dir..
1- kahve nedir bilmem ben , gitmediğim içinde kım kahve ağzı ıle konusur kım konuşmaz bılemeyecegım...sanırım kahve kulturunuz pek fazla olduğu için böyle bır elestiri yapmışsınız .2-forumda karşıt görüşlere saygısı olmayan ben değilim ,benım ve arkadaşlarımın fıkırlerıne tahammul edemeyen sizlersiniz, tepkileriniz ortada.3- kendı agzından fenerli oldugunu duyduğum bır topçunun beşiktaş forması gıymesını ben ıcıme sındıremıyorum 4-o mac sonundakı profesyonelliğini ,keşke malar oynanırken yapsaydı( örneğin porto macında kendını yan hakem zannetmeseydı) 5- o hiç bir zaman türkiye liglerinin en iyisi olamamıstır , olamayacaktır......son olarak da ben nerede, ne zaman , hangi sartlarda yazı yazıp düşüncelerimi acıklayabıleceğimin farkındayım , ınsanlar hak ettıklerı muamaleyı gorur ve bende bunu yapıyorum...