Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-09-2008, 18:25   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Crespo Mourinho'nun gözüne giremedi...

Inter'in Portekizli teknik direktörü Jose Mourinho'nun, Şampiyonlar Ligi'ne bildirdiği 25 kişilik kadroya Arjantinli forvet Hernan Crespo'yu almaması dikkat çekti.
Mourinho'nun kadrosundaki dört kişilik forvet kontenjanına Zlatan Ibrahimovic, Julio Cruz, Adriano ve Mario Balotelli girerken, Crespo bu isimlerin yanında tercih edilmedi.

Mourinho'nun 33 yaşındaki Arjantinli'yi Chelsea'de kiralık oynadığı dönemde de pek sevmediği ve bazı söylentilere göre hafta sonu Inter'ın lig maçında oyuna son dakikalarda giren Crespo'nun kulüpten ayrılabileceği belirtiliyor.

MILAN'DA DA NESTA KADROYA ALINMADI

İtalya'nın bir başka dev kulübü AC Milan'ın UEFA kadrosunda da yıldız futbolcu Nesta kendisine yer bulamadı.

Ancelotti, 25 kişilik kadroda Paolo Maldini'nin de dahil olduğu 10 savunmacıya yer verirken Nesta bu isimler arasında yer alamadı.

32 yaşındaki futbolcunun sırtından sakatlık problemi bulunduğu belirtildi.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla