Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-09-2008, 22:26   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyeliği Düşenlere Af Fırsatı

Üyeliği Düşenlere Af Fırsatı

Kulüp aidatlarını 3 yıl ve daha fazla yıllar yatırmayarak Tüzüğümüz gereği üyelikleri düşenler için, 24 Şubat 2008’de yapılan Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’nda oy birliği ile af kararı alınmıştır. Yeni düzenlenen tüzükte, bundan sonra af çıkmayabilir ve bu üyeliği düşenler için son fırsat olabilir.
Üyeliğini devam ettirmek isteyenler, Tüzüğümüz gereği yıllık aidatın 5 katı ve 2008 yılı aidatını 31 Ekim 2008 tarihine kadar ödeyerek af fırsatından yararlanabileceklerdir.
2008 yılı aidatı: 50 YTL
Geçmiş yıllar aidatı: 250 YTL
Toplam Ödeme: 300 YTL

Üyelerimizin aidatlarını 31 Ekim 2008 tarihine kadar kulüp veznesine nakit, kredi kartı veya Kulübümüz’ün banka hesaplarına yatırmış olmaları gerekmektedir.
Banka hesap numaralarımız şöyledir:
Ziraat Bankası - Beşiktaş Şubesi: 529-1796610
Garanti Bankası - Karaköy Şubesi: 400-6200294-4
Vakıflar Bankası - Beşiktaş Şubesi: 113-2005311

Aidatlarını bankaya yatıran üyelerin bilhassa makbuz üzerindeki üye sicil no, ad ile soyadlarının doğru yazılıp yazılmadığını kontrol etmeleri faydalı olacaktır. Size ulaşabilmemiz için telefon ve adres bilgilerinizi güncellemenizi de önemle rica ederiz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
Af ile ilgili detaylı bilgi almak için, 0212 310 10 00 numaralı telefondan Üyelik İşleri Sorumlularımız Şenay Avşaroğlu (dahili 190) ve Fatma Sözügüzel (dahili 324)’i arayabilirsiniz.
BJK Seçme ve Sicil Kurulu
Beşiktaş JK Adres:
BJK Plaza Akaretler Süleyman Seba Caddesi No: 48 Beşiktaş-İstanbul
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla