Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-09-2008, 19:06   #8
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ROYAS´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sence yabancı hakkımız yedeğe ihtiyaç duyduğumuz için mi harcanmalı.yine soruyorum sanki tello orta sahanın solunda oynasa seriç oynayabilecekmi.hem yabancı sayısına takılıcak, hemde ibrahim üzülmezi kesesi birazcık zor olucak. yedekli kadro tabiiki kurulmalı ama mantık çerçevesinde. sistem konusunda da ; ön liberolarımızdan en az birinin çift yönlü olması lazım.(eğer 2 ön libero tek forvetle oynayacaksak) bu sistem tabii ki iyi. ona kimsenin lafı yoktur heralde. sadece orta saha oyuncuları biraz uygun değil okadar.
Evet, kimsenin sisteme lafı yok, sadece bazı maçlarda tek ön libero yeter diyorum o kadar...Dediğine de katılıyorum, çift ön liberolardan biri çift yönlü olması lazım, bizimkiler şu anada kadar tek yönlü çalışıyor, sadece savunmaya!..Bu yüzdende çok zorlanıyoruz, özellikle de gol pozisyonuna girmekte ve gol atmakta...Bu böyle sürdüğü takdirde de zorlanmaya devam ederiz zaten, mutlaka Cisse-Uğur ikilisinden birinin hücuma destek vermesi lazım, baktığımız zaman Cisse'den umut yok bu konuda, bunu yapabilecek bir oyuncu, kapasitesi olan oyuncu Uğur, biraz daha aktif olursa maçlarda, sorumluluk almaktan kaçınmazsa zorlandığımız maçları kolaya çevirebiliriz, tek forvet oynadığımızı bile hissetmeyiz o zaman...Aksi takdirde ilk yarıları bu 2 maçtaki gibi geçiririz, ikinci yarılarda sistem değişikliğiylen veya da oyuncuların kulaklarının biraz çekilmesiylen gol veya goller gelir; ama her maç sıkıntılı geçer, gerçi alıştık artık...