Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-07-2006, 23:32   #1
genç_kartal

genç_kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kurnaz beşiktaşlı

Bir Besiktas'li, bir Galatasarayli ve bir Fener'li Arabistan'da yasak olmasina ragmen bir otelde içki içerken yakalanir, mahkemeye çikarilirlar Karar IDAM! Bizimkiler itiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasina çevrilir, ama o gün bayrama denk geldigi için Kral Hazretleri ömür boyu hapsi kaldirip hepsine 20 kirbaç cezasi verir Bizimkileri pek sempatik buldugu için de bir kiyak daha yapip herkese acısını hafifletmek için bir istek hakki tanir Galatasarayli "sirtima bir yastik baglayin" der, 10 kirbaçtan sonra yastik paramparça olur ve pek fayda etmez, yinede kirbaç acitmistir Uyanik fenerli bunu görünce " sirtima 2 yastik baglayin" der Ama 2 yastik bile 20 kirbaca dayanmaz, fenerlide siddetli kirbaç acisi hissetmistir Sira Besiktas'liya gelince Kral"Bak Besiktasli sana acidim Bu yil ligde durumunuz kötü, teknik direktörlerden çok çektiniz, bu yüzden sana iki istek hakki veriyorum" der Besiktasli "O zaman bana 40 kirbaç vurulsun" deyince herkes saskina döner, Kral hazretleri " Peki ikinci istegin nedir" diye sorar,
Besiktasli pis pis siritir ve ekler, "fenerliyi sırtıma bağlayın" der