Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-09-2008, 19:09   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon15 Şırnak'ta hain tuzak: 2 şehit

Şırnak'ta yol kontrolü sırasında mayın patladı, bir uzman çavuş ile bir çavuş şehit oldu.

Şırnak'ın merkez Güneyçam köyü yakınlarında terör örgütü PKK militanlarınca yola döşenen patlayıcının infilak etmesi sonucu bir uzman çavuş ile bir çavuş şehit oldu.
Alınan bilgiye göre, merkeze bağlı Güneyçam köyü yakınlarında yolda mayın taraması yapan güvenlik güçlerinin geçişi sırasında terör örgütü PKK mensuplarınca daha önce yola döşenen patlayıcı infilak etti.
Patlama sonucu Uzman Çavuş Mehmet Ali Yazıcıoğlu ile İstihkam Çavuş İlyas Güzel şehit oldu.
Şehitler için Şırnak 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığında cenaze töreni düzenlendi. Törenin ardından Uzman Çavuş mehmet Ali Yazıcıoğlu'nun cenazesi Trabzon, İlyas Güzel'in cenazesi de Antalya'nın Alanya ilçesine gönderildi.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla