Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2008, 11:59   #3
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
TOPRAK´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Slm,

bu problem nasil olusdu? yeni bir driver mi kuruldu? yoksa programmi? hata kodu tam olarak ne? tam olarak googleda arama yapildiginda genelde sorun ile ilgili bilgi bulmak mumkun bunun hariicnde bilgisayara girebilmek icin bir kac yontem.

1. Pc yi actiginizda F8 tusuna basip burada guvenli kipi secin sayet bilgisayar acilirsa baslat, calistira girip bu komutu girip geri yukleme yapabilirsiniz tabi geri yukleme acik ise %systemroot%\system32\restore\rstrui.exe

2. Hiren's boot gibi windows live cd gibi cd den boot eden bir cd ile boot edip c deki dosyalari guvene aldikdan sonra WXP yi yeniden kurarabilirsiniz veya HD yi baska bir pcye takip virus taramasi gecirdikden sonra dosyalari guvenli bir yere aktarabilirsiniz.

Kolay gelsin
bilgisayarda daha öncesinde Vista Starter kuruluydu onu kaldırtıp yerine Xp yi yüklettim ve normalde bilgisayarların driverları için kontrol ettiğimizde ana sitesinden Xp Driverleri olmadığını gördük ama farklı driverler ile yüklemeyi yaptık... Hatayı ise google talk diye bir programı yükledikten sonra vermeye başladı şu anda programı kaldırmak istedim ancak program ekle kaldırda görünmüyor muhtemelen o programdıan kaynaklanıyor diye tahmin eidyorum ama emin değilim... Hata mesajını arattım googleden ancak yeterli bilgi bulamadım... Bu arada kullandığım pc laptop ve bilgisayar ilk geldiğinde linux işletim sistemiyle gelmişti o yüzden windovslar orjinal olarak yüklü değildi... Fabrika ayarlarına geri dön dediğimde bu herhangi bir problem yaratabilir mi sence ... Çözüm önerilerin için teşekkür ederim hemen denemeye başlayacağım inşallah çözülür...

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla