Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2008, 14:34   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serie A'nın en çok kazananı Zlatan!..

Click the image to open in full size.

La Gazzetta dello Sport’ta yer alan habere göre, İnter’in yıldızı Ibrahimovic ve Milan’lı Kaka, İtalya’nın en çok kazanan futbolcuları. İki Milano takımı, oyuncularına en çok para veren kulüpler olurken onları Juventus ve Roma takip ediyor.
Goal.com derlediği habere göre;Ibrahimovic, 6 milyon olan yıllık ücretini 11 milyon avroya çıkartan sözleşmeye imza atarak İtalya'nın en çok kazanan futbolcusu oldu. Onu 9 milyon avroyla Kaka takip etti. İki Milano takımı da oyuncularına yıllık toplam 120 milyon avro öderken, Juventus 115 milyon avro ile onları takip ediyor. Roma ise 60 milyon avro ile en çok para ödeyen dördüncü kulüp.

Gazetede yer alan rapora göre Serie A'da futbolculara verilen toplam para geçen yıla göre 101.9 milyon avro artarak 768.4 milyon avro oldu.

ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla