Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2008, 14:57   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Barton'a bir şok daha

Barton'a 12 maçtan men ve 25 bin pound para cezası verildi.

Saldırı suçundan 4 ay hapis cezası yatan Newcastle Unitedlı Joey Barton, şimdi de bir başka saldırı sonrası ırkçılık yaptığı gerekçesiyle 12 maçtan men ve 25 bin pound para cezası aldı.

İngiltere Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, eski takımı Manchaster City'de oynarken bir antrenman sırasında takım arkadaşı Ousmane Dabo'ya saldıran Barton, şimdi de 12 maçtan men edildi ve 25 bin pound para cezasına çarptırıldı.

Fransız futbolcu Dabo'nun retinasına zarar veren, yüzünde yaralar açan ve gözünün alt tarafını patlatan Barton, çevresinde agresif bir futbolcu olarak biliniyor.

Olay sonrası Dabo, yüzünün durumu nedeniyle kendisini 'fil adam'a benzetmişti. Barton, 2007 yılının Aralık ayında da Liverpool kentinde bir gence saldırmasının ardından 4 ay hapis cezası çekmişti.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla