Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-07-2006, 13:24   #1
ferro1903
Banned

ferro1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BEŞİKTAŞTA sola 4 aday

Sol kanada etkili bir yıldız arayan Kartal; Gilberto, Sorin, Lopez ve Brocchi ile temaslarını sürdürüyor.

Kiralanacak

Tigana onay verdi, yönetim düğmeye bastı. Lopez Gilberto, Sorin ya da Brocchi kiralık olarak alınacak.

Transferin en hızlı takımı olmasına karşın, teknik direktör Tigana'nın, "Sol kanada mutlaka bir yıldız" istiyorum talebini karşılayamayan Beşiktaş yönetimi, kiralık formülüne yöneldi. Maliyeti 17 trilyonu bulan Arjantinli Sorin ve sadece bonservisine 6 milyon dolar Brezilyalı Gilberto Da Silva'nın yanı sıra Uruguaylı Lopez ve İtalyan Brocchi'yi takibe alan yönetim, öncelikle Delgado'nun transferinde olduğu gibi sponsor arayışına başladı.

DAHA İYİSİ OLSUN
Sponsor bulmakta yaşanan zorluk üzerine teknik direktör Tigana'ya "kiralama yoluna gidelim" teklifini ileten siyah-beyazlılar, "Elimdekilerden daha iyisi gelecekse olabilir" yanıtını aldı. Teknik patronun onayının ardından temaslarını sıklaştıran yönetimin, Sorin-Gilberto-Lopez- Brocchi dörtlüsünden birini 'kiralık Kartal' yapabilmek için harekete geçtiği ve sol kanat sorununu birkaç gün içinde çözeceği belirtildi.

kaynak:fotomaç

Forum Kurallari İçin Tıklayınız
ferro1903 Ofline