Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-09-2008, 19:31   #1
asparagas

asparagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Frikik ustaları

çok zordur atmak frikik golü
fakat vardır bununda her işte olduğu gibi ustaları!
türküz! biz severiz bu zorlukları
kalbimizde taht kurar bu zor oyunun ustaları...

Dörlükle sözlerime başlıyorum.aslında yukarıdaki dörtlükten neyin ne olduğunu anlıyoruz az çok, fakat gelin daha ayrıntılı anlatayım demek istediklerimi.

Hani derler ya futbolda kalecilik çok zordur. Doğru fakat daha zor olan birşey var. Frikik golü. Bu bir yetenektir bence ve çoğu frikik ustası da takımının beynidir dikkat ederseniz.. e gelin bugüne kadarki bu oyunun ustalarını hep birlikte gözlemleyelim. İzlenimlerimizi ilk önce kıtalara ayırarak yapalım sonrada sıraya dökelim huzurlarınızda.

Afrika: Okocha, Taiwo, Muntari, Drogba.
Güney Amerika: Ronaldinho, Rivaldo, Roberto Carlos, Juninho, Riquelme, Veron, Cabanas, Recoba, Tello, Chilevert
Avrupa: Beckham, Lampard, Gerard, Deco, Qaresma, Cristiano Ronaldo, Simao Sabrosa, Henry, Zidane, Laurent robert, Ballack, Deisler, Sneider, Wesley Sneıjder, Van der Vaart, Pierre van Hooıjdonk, Pirlo, Totti, De rossi,del Piero, Rosicky, Hagi, Xavi, Senna, Uğur yıldırım, Nihat, Hamit, Sergen, Tümer...

Aklıma gelmeyen daha bir çok oyuncu.fazla gerilere gitmek istemedim açıkcası.yoksa çok eski yıldızlarda var platini,maradona vs.Neyse şimdi geldi derecelendirmeye hepsi çok iyi ama bunların birde bu işin enlerini seçelim!

Benim bu konuda yaptığım sıralama şöyledir:

1. Juninho
2. Pierre van Hooıjdonk
3. Roberto Carlos
4. Hagi
5. Ronaldinho
6. Beckham
7. Gerrard
8. Cristiano Ronaldo
9. Riquelme
10. Pirlo