Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-09-2008, 11:54   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İngiltere'nin EN PİS evi

Click the image to open in full size.

Chris Dowling adlı bir adam, İngiltere'nin en pis evinin talihsiz sahibi ilan edildi.

Kiracısının boşaltması üzerine eve giden Dowling, salonunun tamamının piyasa değeri 5 bin sterlini bulacak sayıda hamburger kutusu ile kaplı olduğunu gördü.

Kutulardan oluşan çöp yığını arasından yol açarak ilerleyen ev sahibini bir başka şok bekliyordu: Dowling banyoda lavabonun kenarına dikkatli bir şekilde yığılmış büyük bir izmarit yığını ile karşılaştı.

100 bin sterlin değerindeki stüdyo dairesinin içinde bulunduğu durum karşısında şaşırıp kalan ev sahibi, sorunun çözülmesi için profesyonel temizlikçi ve dekorasyoncuları çağırdı.

Temizlikçiler hamburger kartonlarından oluşan dağı ve diğer döküntüleri büyük bir kamyona yükleyerek attı.

Kiracının dairede yaklaşık iki yıl oturduğu ve tüm bu pisliği bu süre boyunca biriktirdiği belirtildi. (CNNTürk)
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla