Konu: Genel Sorun
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-09-2008, 10:32   #1
Pritt

Pritt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fikirlerinizi Bekliyorum.

Arkadaşlar,

Eski bir üye, Eski bir yönetici olarak sitemizde son zamanlarda yapılan paylaşımlardan rahatsızlık duyuyorum.

Sebebine gelince, forumda beşiktaş ile ilgili paylaşımlarla diğer paylaşımlar(Bunun içine mesaj sayısını arttırmak için açılan konular özellikle dahil) arasında oranlama yapılacak olursa diğer paylaşımların beşiktaş konularına göre çok çok fazla olduğunu görüyoruz. Ve bunların sitede kirlilik yarattığını forumun amacının dışına çıktığını düşünüyorum. Ayrıca oyunlar bölümündeki bir çok olur olmaz konunun devamlı yorum yapılmasıyla güncellenmesiyle beşiktaş konularını geri plana itmekte.

Bazı arkadaşlar bana kızabilir ama ben beşiktaş harici paylaşım yapılmasın demiyorum. Tabiki paylaşım yapılacaktır ama gelişi güzel konuların çok fazla olduğunu düşünüyorum.

benim sormak istediğim sitede benim gibi düşünen başka kişilerde varmı?. Veya yönetici arkadaşların bunu düzeltmek gibi bir çabaları varmı. Arkadaşlarda bu konuda düşüncelerinin yazarlarsa eminimki Murat Abi konuyla ilgilenecektir.

Saygılar.

Konu Pritt tarafından (15-09-2008 Saat 10:44 ) değiştirilmiştir..
Pritt Ofline   Alıntı ile Cevapla