Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-09-2008, 18:11   #30
xenb

xenb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
once_biz_vardik1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
gecen sezonda defans golleri yerken tek onlibero ile maclara cikmasini begenmiyordunuz yalanmi soyle bakalim ne begendiginizi kimi begendiginizide soyleyinde bizde ogrenelim neleri begenip neleri begenmediginizi tiganaya boskeyede ayni seyleri yazmadinizmi sanki siz simdi acilacak agzim susmayacamda neyse
Arkadaş öncelikle beğenmiyorsunuz falan derken öncelikle bana cevap vermek yada alıntı yaparak mesaj yazmak istiyorsan üşenme bi otur araştır benim daha evelki düşüncelerimi bu 1.
2.si Defans hatasından yenen golleri direk olarak gökhan zan baki mercimek gibi oyuncuların bariz göz önünde olan hatalarına bağlıyordum ön liberoya değil.Kalkıp bana inönüdede deplasmandada çift ön libero oynamalı Beşiktaş diyorsan zaten ben senle neyi tartışıym. Çift ön libero şunun için oynanır senelerce profesyonel futbol oynamış biri olarak söylüyorum bunu kapanıp defans arkasına atılan toplarla hızlı hücum yapmak için bunu yapacak takım antepspor antalyaspor gibi takımlardır. Beşiktaş veya dengi takımlar topu ayağına aldımı oyunu karşı alana yıkmalıdır ileri atılan toplar tek forvet yüzünden aynen geri kendi yarı sahamıza gelmemelidir.Orda top tutmak içinde en az 2 forvet ve hızlı kanat oyuncularına ihtiyaç vardır.Beşiktaştan bahsediyoruz arkadaşlar biz kocaelisporluda değiliz kayserisporluda..1 puana razı olurken oturup biraz düşünün Trabzon isterse ronaldoyu getirsin biz Beşiktaşız 1 puana razı olacak klüplerden değil.Beşiktaş gibi bir takımın taraftarıysanız beraberliğe sevinmek..
xenb Ofline   Alıntı ile Cevapla