Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-09-2008, 11:57   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"Ona değer biçilemez"

Yaptığı başarılı kurtarışlarla son 4 resmi maçta Beşiktaşımızın kalesini gole kapayan Rüştü Reçber’i yöneticiler ve takım arkadaşları öve öve bitiremiyor. Son olarak Metalist maçında alkışlanacak kurtarışlar yapan Rüştü için, "Ona değer biçilemez" diyen Asbaşkan Levent Erdoğan, "Rüştü gibi bir kaleciyi almaya kalksak en az 5 milyon euro vermemiz gerekirdi. Onu almakla ne kadar isabetli bir iş yaptığımızı gösterdik" dedi. Erdoğan, şöyle devam etti: "Cordoba’dan sonra kaleyi Türk gençlerine teslim ettik. Rüştü sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da en iyi kalecisi. Takımdaki diğer futbolculara ağabeylik yapıyor ve örnek oluyor." Kaptanımız Matias Delgado ise, "Rüştü gibi tecrübeli bir kaleciye sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Sahaya çıktığımızda kafa olarak çok rahatız. Bireysel hatalar yüzünden kalemizde zor anlar yaşabiliyoruz. Fakat Rüştü’nün varlığı bize güven veriyor" diye konuştu.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla