Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-09-2008, 13:08   #10
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
cnkzgn´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
tamam da bana rustunun geldıgı gunden berı aldıgı bı mac solermısınız benım aklıma sadece bı trabzon macı gelıo o kadar ama tamam rustu ıı kalecıydı zamanında gecmısle yasamayalım arkadaslar hakanda ben potansıyelı goruorum we ustunde durulmasından yanayım sen o adama o formayı emanet olarak bı mac werırsen ne kadar werım alırsın muamma zaten hakanın performansı rustu sakatken cok ııydı ne zaman rustu sakatlıktan dondu klubeye oturdu hakanda kaleyı rustuye emanet etcekler dedı kafasında kurdu o zaman basarı gelmez belkıde terımın en buyuk ozellıgı oyuncularına guwenmek we bunları onlara fazlasıyla hıssettırmek ( zaten tek ozellıgı) rustu bu yıl ıı tamamda zaten bu sawunmayla kolay kolay pozısyon wermıoruz o yuzden rustu ıı gıbı gozukuo aynı ılk maclarda delgadonun sansa attıgı gollerden snra gozlerı boyadıgı gıbı
Hakan Rüştü sakatken çok iyi maçlar çıkarttı demişsin, hiç hatırlamıyorum valla, ama çok bariz hatalarını hatırlıyorum, takımı yakan hatalarını...En kritik maçlarda inanılmaz hatalar yaptı adam...Fb, Gs, Marsilya maçları ilk aklıma gelen maçlar...Gs ve Marsilya maçında yediği goller birbirinin kopyası, Denizli maçında da yemişti sanırsam öyle bir gol, bi kaleci aynı golleri durmadan yemezki yaf, biraz ders alır insan...Daha yaşı genç, çalışır, hataları düzeltme yoluna gider, maçlardan ders almaya bakarsa iyi bir kaleci olabilir tabii, ama şimdilik değil...Sırası daha gelmedi bana göre, biraz daha beklemeli Rüştü'nün arkasında...