Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-09-2008, 23:57   #18
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
cacaner´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ilk sarı kart hakkında haklı olabilirsin.
şimdi tv de yorum dinliyordum gülmekten öldüm saçma saçma konuşuyolar onlara kalsa ilk gol faul kırmızıkart haksız Beşiktaş maçı hakem sayesinde kazandı.
arkadaşım tammam çekemeyinde bu kadarı fazla.Beşiktaş bu maçı o gol sayılmasaydıda kırmızı olmasayıda bu maçı alırdık çünkü gerçekten iyi oynadık.
defans çok iyiydi,forvetler çok gol harcadı.
Ertuğrul hoca çift forvet oynatacaksa böyle oynatmalı delgadoyla çift forvet zor.
4-5-1 çok iyi sistem ama 4-4-2 oynayacaksak böylle oynamalıyız.
Sorma abi yaa, bende izliyorum şimdi, güzelim galibiyeti resmen hakeme bağladı serefsizler yaa!..İlk gol foulmüş, o gol olmasa bu kadar rahat alamazmışız, sallada salla, maçı izlememişler daha, 3 dk'lık özet görüntüleri üzerine konuşuyorlar, utanmada yok bunlarda yaf...Hakan'ın bi pozisyonu vardı, topa çıkıyordu, o pozisyonu adamlar gitti geçen haftaki Volkan'ın pozisyonuna benzetti, o penaltıysa bu da penaltıymış, bunlar harbi aşmış kendilerini!..Utanmaz herifler !!.Hakeme gelince, Eduardo'ya verilen ilk sarı kart yanlıştı bence, ama attığımız ilk golde bir şey yoktu, bir futbolcu topa nasıl çıkacak başka, eli bacağına yapışık çıkacak hali yok yaa, kendi takımlarının lehine olsaydı böyle bir şey, devam devam derdi serefsizler!..Bu maçı bileğimizin hakkıyla kazandık, kimse leke sürmesin bu güzelim galibiyete!..