Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-09-2008, 12:05   #4
lepido

lepido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

basının "işte böyle sağlam, cesur ol, maça göre takım çıkar canımızı ye, aslansın, yaparsın" gazlarına umarım çok fazla kapılmaz ertuğrul sağlam, başarının sırrının istikrardan geçtiğini en iyi bilmesi gereken takım son 5 senesinde yapılan yanlışlara bakıldığında beşiktaştır, yavaş yavaş sağlanmaya başlanan kadro istikrarı, %'70inin modern futboldan anlamadığını düşündüğüm beşiktaş medyasının yanlış düşüncelerinin gazına gelen sağlam tarafından umarım bozulmaz, takımın çok yıprandığı 7-8 maçlık periyotlardan sonraki bir maçta bunu yapabilirsiniz ama bu fazla uzatılmamalı, "ben ligde bunlarla, avrupa'da da şunlarla oynarım işimi götürürüm" mantığına umarım girilmez ki bu dünya üzerinde çok defalar denenmiş olup hiç bir takımın başarıyı sağalayamadığı bir uygulamadır, kadronuzdaki 10 adamı belirleyecesiniz, ancak tek değişiklik yapacaksınız, her kulvarda sağlanacak kadro istikrarı ancak bu şekilde gerçekleşir, sağlam'ın bu tutum içerisine girdiğini söylemek henüz erken ama son zamanlardaki demeçlerinden bunu çıkardım, umarım bu yönde devam etmez sağlam...
ayrıca bilmem duyar mı ama ne olur üzülmez'de ısrar etme, hem sana hem bize yazık, ne verdiği ve ne vereceği çok açık olan bir oyuncuda ısrar ne için, emre özkan diye bir çocuk var, modern futbola uygun olarak top tekniği ve savunma kabiliyeti olan bir oyuncu, ssavunmanın da bir çok yerinde oynayabiliyor, tek sorunu tecrübesizliğinden kaynaklanabilecek heyecana bağlı basit hataları, bunları yenebilmek için üzülmez'e tanıyacağın şansı zkan'a tanıman senin kredini daha da arttıracaktır sayın sağlam...
lepido Ofline   Alıntı ile Cevapla