Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-10-2008, 00:34   #1
OutKast

OutKast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Unhappy aşkım gözümün önünde can verdi

bundan tam 2 sene önceydi 17 yaşındaydım onu sewmeye başlamıştım onunda bana olan davranışlarından beni sewdiğini anlamıştım bunu çok belli ediyordu aradan 2 ay geçti beni bi yere götürmek istediğini söylemişti bende gitmek için can atmıştım ve nereye gideceğimizi sordum sürpriz dedi gideceğimiz yere yaklaştığımızda gözlerimi kapatmıştı yumuşacık dünyadaki en güzel ellerle kendi elleriyle kapatmıştı gözlerimi oraya wardığımızda gözümü açtı ve bak dedi gittiğimiz yer aşıklar tepesiydi bi kaç dakika o tepeyi seyrettikten sonra aşkımın gözlerine baktım oda bakmıştı bana ayrılamıyordum gözlerinden o gün bi daha gelmicek sanıyordum bi daha gözlerine bakamıcağımı düşünüyordum ve tam o sırada bana seni çok seviyorum seninle birlikte aşkı son damla kanıma kadar son nefesimi verene kadar yaşamak istiyorum dedi bende ona nefesin son bulmayak kanın son damla olmayacak çünkü bende seni seviyorum dedim onunla olduğum her saniye elleri elimdeydi söylediği her kelime ayrı bi güzeldi en can alıcı noktası bana olan masum bakışlarıydı herşeyi yaşamaya hazırdım onu gözümün gördüğü her yerde buluyordum ve bigün benim en yakın arkadaşlarımdan biri bizim aramıza girmeye başladı bana onun hakkında kötü şeyler söylüyordu ben inanmıyordum aşkımada benim hakkımda kötü şeyler söylüyordu oda inanmıyordu arkadaşım ayıramıyordu bizi sonra bi gün aşkımla yine o tepeye gitmek istedik bunu duyan arkdaşım bi yerden bi şekilde bi araba bulmuş ve tepeye çıkmış bizi beklemiş orda tepeye ilk çıktığımızda hiç bişey söylemeden birbirimizin gözlerine dalmıştık tam o sırada arkadaşım o arabayı çok hızlı bi şekilde sürerek aşkıma çarpmıştı gözleri bi anda gözlerimden kaybolmuştu kendimi ölmüş hissediyordum o benim aşkımdı waçgeçilmezimdi geçirdiği kazadan sonra 1 ay kadar hastanede yatmıştı her anım onun yanında iyileşmesi için dua etmekle geçti sonra doktordan durumunu öğrenmek istedim ve doktorun yanına gittim sordum doktora aşkım iyileşecek mi diye doktor bana artık onun tedavisi burda mümkün değil onu istanbula sevketmemiz lazım ama bu durumda yaşama ihtimali hiç yok denecek kadar az demişti duyduğum milyonlarca kelimelerden an acı vereniydi aşkım istanbula gidiyordu ben burda kalıyordum onunla gidemiyordum 2 yıl ondan haber alamadım onu çok aradım ama bulamadım bana aşkını itiraf ettiği gün bi mesaj gelmi telefonuma numara onundu ama mesajı yazan annesiydi mesajda aynen şu yazıyordu:AŞKIN 2 YIL BOYU SENİ BEKLEDİ SENİN ONU ARADIĞINI BİLİYORDUM VE ONA SÖYLEMEDİM BENDEN SÖZ İSTEMİŞTİ EĞER ÖLÜRSEM BUNU AŞKIMA ONA OLAN SEWGİMİ AÇIKLADIĞIM GÜN SÖYLEYİN DİYE ANNESİ OLARAK BUNU YAPMAK ZORUNDAYIM ewet msjda aynen bu yazıyordu ben onun öldüğüne inanmamıştım onu toprağa teslim edinceye kadar son kez onunlaydım onu sürekli ziyarete gidiyorum ve mezarı hiç görmediğim babamın mezarının yanında ve ziyarete gittiğim gün iki acıyı birlikte yaşıyorum ondan sonra sewmeyi kendime haram kıldım kimseyi sewmedim sewmemde