Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-10-2008, 22:48   #12
espacio

espacio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aynen arkadasım katılıorum sana karsı takımı gordukten sonra bunlar o takımda bile oynayamaz he bunda ertugrulun sucu yokmu en buyuk suc onda
hala diorum sergeni dinledikten sonrada sanki daha bi tezimi kanıtlamıs oldum
serdar kurtulustan onlibero olmaz icerdeki kucuk maclarda evet ama bole maclarda olmaz o zaman ugur incemanın sucu gunahı ne hatta serdar kurtulus bence iyi bir sag bek bile diil arık gunumuz futbolunda hem hucumu hem savunmayı iyi yapan oyuncular makbul ve bizde ne yazıkki bu tip oyuncular cok az
ibrahim toramandan sag bek olmaz
gokhan zandan stoper olmaz
bence bu takıma cok iyi isimlerle tavkiye yapılması lazım

--------------------------------------kale-------------------------------------

sag bek---------------sivok-----------------zapo-----------------sol bek---

-------------------ugur inceman-----------onlibero-------------------------

---------------------------------RİQUELME-----------------------------------

--------------holosko----------------------------serdarozkan/aydın-----

---------------------------------COELHO-------------------------------------

sagbek icin turkiyede kimler var bilmiorum
sol bek icin turk olarak tek bildigim kaliteli isim cskadaki caner belki bizim gohan gonulumuz olabilir bek mevkii icin

onliberoda bir suru isim var ama bence su anda en avrupada en pahalı bolgelerden biri belki turkiyeden mehmet topuz alınabilir ama ben pek cisseyede suc bulamıorum cunku ya yalnız o oynuo yada serdar kurtulus gibi bi adam varken forvete yeteri destegi veremio ugur inceman yanındayken gecen maclarda ciddi bi cıkıs icindeydi ama ertugrul hangi akla hzimet bu ikiliy bozmak istedi anlamak mumkun diil
buyuk harflerle yazdıgım RİQUELME ise bence 10 numara mevkii icin olmazssa olmaz ve artık alınması da o kadar zor diil tabi yine min 8-10 milyonu gozden cıkaracaksınız ki buda yapılması gereken bi si cunku ucuz etin yahnisi die bi tabir vardır

ve son olarak forvete coelho yazdım elenmeseydik bu takıma alınma ihtimali olabilirdi ama bu saatten sora uefada oynanacak maclarda adam patlama yapabilir ve bize yedirmezler die dusunuorum keske alınabilse adama iki mactada hayran kaldım

ve son olarak bugunku mac ve genel olarak konusursak ertugrul saglamın sahaya surdugu kadro tamamen defansif aman gol yemiyim kadrosu ki bunu genel olarak tercih eden bi t.d bence bole t.d lerin besiktasta işi yok