Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-10-2008, 14:05   #6
braveheart1903

braveheart1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Karetta2002´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatındaki tek sevinç kaynağı futbol olanlar ...Tek sevinç kaynağı Beşiktaş olanlar...size sesleniyorum..Biraz da kendi çabanızla üretiğiniz şeylere sevinin ya da üzülün...Utanacak başka şey mi kalmadı..Futbol bir oyun..v onun tadını çıkarın..Bir takım durmadan kazanamaz..Küme düşen Köln geçen sen 2. ligde taraftar rekoru kırdı....
Kimsebana en büyük taraftar falan demesin..BJK seyircisi maçlarda takımnıdesteklemiyor..sadece kendi şovnu yapıyor..Kharkiv seyircisi dün göterdi nasıl destekleneceğini ...anlayana..
yapma abi allah aşkına bütün dünya kabul etti taraftarımızın büyüklüğünü.istanbuldaki liverpool maçını hatırlatırım sana o destek takıma değildide kimeydi resmen taraftar aldı maçı.eğer taraftarımızıda tartışacak duruma geldiysek çok yazık derim elimizdeki tek hazine taraftarımız kaldı.karkiv takımı seninde dediğin gibi seyirci biz ise takımına aşık taraftarız.herkeze herşeye laf söyleyebilirsiniz abi ama allah aşkına taraftarımıza laf söylemeyin yemin ederim kanıma dokunuyo.ben çok maça gittim ve bi hafta boyunca sesim kısık çoook gezdim cebimdeki son parayı bilete çookk verdim bunu beşiktaştan hiç bi beklentim olmadan yaptım sadece sevdiğim için sadece takımımı desteklemek için yaptım.veee her inönüye gittiğimde benimle beraber hiç bi beklentisi olmadan avazı çıktığı kadar bağıran takımını son nefesine kadar destekleyen 35bin kişiyle bağırdığım için taraftarımızla gurur duyuyorum.beşiktaş taraftarı olma onuruna herkez erişemez abi biz bu onura sahibiz lütfen sahip çıkalım.saygılarımla!!!