Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-10-2008, 15:07   #1
Pritt

Pritt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İstifa İçin Yanlış Hedef

Arkadaşlar istifa için yanlış hedef gösteriyoruz.

İstifa etmesi gereken YÖNETİM' dir.

Neden mi?

Çünkü Ertuğrul'un Beşiktaştaki geçen sezonunu yediler. Adam gibi transfer yapamadılar. Hoca en ucuzun iyisini almak zorunda bırakıldı. Sonuç olarakta hoca geçen sene yapabileceğinin iyisinin yaptı.

Bu seneye gelince iki üç maç iyiydi takım fakat daha çok çok yeni bir takımla oynuyoruz taşlar oturmadı. Haaa busene için iyi bir transfer yaptıkmı? HAYIR..

Ya diğer takımlar??? Hepsi güçlendi. Ama bizim iyi transfer diyebileceğimiz bir tek oyuncu yok. Yönetim bir iki oyuncuyu kadroda tutabildi sadece. İyi oyuncu alamadı.

Yıldırım DEMİRÖREN istifa etmeli.

Neden???

İyi bir Oyuncu alamadı. Aldı ama oynamadan gitti. Paraları sokağa attı. Sonrada çıkıp ''ben paramı alırım onlar benim çocuklarımın. Verdiğim paraların hepsini alacağım'' dedi. Haklımı??? evet sonuna kadar haklı. Aziz Yıldırımda verdiklerini aldı. Fakata aradaki fark Aziz Yıldırım fenere para verdi ve bu parayı ikiye katlayarak yani fenere kar ettirerek geri alacağını aldı. Bizimkide verdiğini bırak kar ettirmeyi olur olmaz harcayarak hiç bir işe yaratmadı ve zarar ettirdi.

Böyle bir yönetimin acilen orayı terk etmesi lazım. O yüzden istifa için hedef bana göre yanlış.

Konu Pritt tarafından (03-10-2008 Saat 15:09 ) değiştirilmiştir..
Pritt Ofline   Alıntı ile Cevapla