Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-10-2008, 20:21   #4
Buelent01

Buelent01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Son Holigan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Neden bu söylediklerinizi dünkü maça kadar söylemedinizde bugün gündeme getiriyorsunuz.Birçok maçımızda Ertuğrula tezawhürat yaptık.Adam 1 maç kaybetti.Belki ağır bir maç ama dedikleriniz çelişkili.Adam gibi adam Ertuğrul Sağlam dedik o kadar.1 maç fikirleinizi ne çabuk değiştirdi.Bu maçta futbolcular kötü oynadı.Gökhan zan'ı görmedin mi.Delgadoyu, Telloyu...Bunlara yönetimmi dedi böyle oynayın diye...Böyle bir durumda yönetimi hain ilan etmen mantıksız bir tutum olur bence

Arkadasim Adam bir mac kaybetti demissin ama Besiktas in daha dogru dürüst zorlu bir mac oynamadigini unutmussun galiba simdiye kadar ligde bir tek TS ile zorlu mac oynadi o macta da kisiliksiz bir oyun ortaya koydu.Bu forumda cogu kisi Ertugrul la 5 yillik anlasilsin derken ben sen sonuna kadar beklenmeli demistim.
Sanki biz istemezmiydik Ertugrul kalsin da sampiyon yapsin ama olmayacak belli oldu.Istikrar adina hayir gelmeyecek bir seyde israr etmenin hicbir anlami yok.
Bence SAGLAM sa gitmesi lazim...Yönetimle ilgili olan sözlerini tamamen katiliyorum haklisin!!

Konu Buelent01 tarafından (03-10-2008 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir..
Buelent01 Ofline