Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-10-2008, 10:15   #1
eagle_1903_

eagle_1903_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bir anı ve gercek(beşiktaşlılık duruşu)..

valerangaya 3-0 dan 3-3 biten macı kac kişi hatırlıyor bu forumda bilemiyorum ama ben hatırlıyorum gozlerimden yaslar suzuluyordu kimseyle konusamıyordum dısarı attım kendimi. birden karsıma kutay abi cıktı tanıdıgım en iyi beşiktaslı hani beşiktaslı durusu varya onu santimine kadar uzerinde tasıyan bir adam hayırdır dedi oglum neyin var dedim abi daha ne olacak içim içimi yiyor nefes alamıyorum macı izlemedinmi daha neyim olacak dedim. izledim dedi ne olmus yenildiysek dedi. sonra bana bakarak alaycı bir ifadeyle gulumsedi. sen kendini cok iyi beşiktaslı sanıyorsun ama sana soyleyeyim sen beşiktas fanatigisin beşiktas taraftarı degilsin. ben yıllarca sampiyonluk gormedim ama senin uzuldugunun 10 da 1 uzulmedim nedeni biliyormusun dedi ben sadece susuyordum konusmuyordum cunku bizim jenerasyonumuz için skor onemli degildi önemli olan tek sey her sartda takıma destek olmak sonuc o kadar önemli degil dedi

yası 35 in uzerinde olan beşiktaslılarla 30 yasının altında olan beşiktaslıların olaylara bakıs acısı incelenmeli

o gurur duydugumuz beşiktaslı durusu maalesef biz yeni jenerasyonda yok kaybettigimiz en onemli sey bu

forza dan ALINTIDIR..

Konu eagle_1903_ tarafından (06-10-2008 Saat 10:24 ) değiştirilmiştir..
eagle_1903_ Ofline   Alıntı ile Cevapla