Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-10-2008, 17:20   #15
Eskici

Eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Karetta2002´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sinan a karşıyım çünkü...
1-Omurgası yok,dün küfretme derecesinde eleştirdiği adamın bugün para için yanında çalşıyor..
2-Saygısı yok,göreve gelmek için bir dönem aynı takımda oynadığı arkadaı Ali Gülike in kovulmasına seyirci kaldı
3-Seviyesiz ve eğitimsiz...
4-Ne oturmayı ne kalkmayı nede konuşmayı bilmeyen hödüğün teki..
5-100 yıllık kulübün adını (sebat maçı) şaibelere bulaştırdı ve yalanlayamadı..
6-Ne idüğü belirsiz mafya bozuntularına kulübü kullanark menfaat sağladı..(Beşiktaş Travel şirketini kullanarak vize sağladı)
Daha yazayım mı....

Daha yaz abicim yaz!!
Ben zaten bunlari biliyorum ve benim sordugum soru da su Türkiye Liglerinde gerek oyuncu gerekse yönetici olarak bulunup ta saibeye ,sikeye ,Tesvik pirimi olayina karismamis kac kisi olabilir???
Aziz Yildirim mi?Yoksa Adnan Polat mi?Yoksa Ali Sen mi?Yoksa Ilhan Cavcav mi ya da Ersun Yanal mi?
Siz Türk futbolun kimler yönetiyor bunun farkindamisiniz?
Haa diyeceksiniz ki biz Besiktas iz bizim farkimiz bu olsun??
Ya da Süleyman Seba nin dedigi gibi serefli 2.lik ler takimi olarak kalalim.
Tabi sen 48 yasindasin ve yeterince sampiyonluk gördün ama ben ve benim gibiler artik sampiyonluk istiyoruz bunun icinde rakiplerimiz hangi yöntemlerle sampiyon olursa bizim onlardan geri kalma gibi bir lüksümüz olamaz.
Zira her kaybedilen sampiyonluk demem kaybedilen taraftar demek ya da rakiplerin fazlasiyla arkasinda kalip büyüklügünü kaybetme tehlikesi demek!!
Sinan Engin elbette ki 4*4 lük karaktere sahip degil peki Fatih Terim mi sahip bu karaktere?
Bu oyunu kitabina göre oynamak gerekiyorsa bunu en iyi yapabilecek olan Sinan Engin dir.

Konu Eskici tarafından (07-10-2008 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir..
Eskici Ofline   Alıntı ile Cevapla