Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-10-2008, 10:22   #1
eagle_kesh

eagle_kesh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Rüzgar Gibi Geçti

Sağlam´la yolların ayrılması sonrasında ‘Görevi bıraktım ancak kabul edilmedi´ diyen Sinan Engin, dün beklenen açıklamayı yaptı ve istifa etti.

Sinan Engin'den inciler
Ben istifa etsem her şey düzelecek miydi? (Ertuğrul Sağlam’ın istifası sonrasında)
PAF’la çıksak ne olurdu ki? (A takımla çıkılan Sivasspor maçı sonrası)
Lucescu 8 dil biliyor diye kültürlü mü? Daha yemek yemesini bilmiyor! (Lucescu’yla girdiği söz düellosunda)
Keşke şu internetler çökse de kurtulsak. (İnternet sitelerinin haberlerinden dert yanarken)
Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü mutlaka yabancı olacak. (Beşiktaş’ın hoca arayışları sırasında)
Sivasspor maçına PAF takımla çıkacağız. (Geçen sezonki Fenerbahçe maçı sonrası)
O tribündekilerin hiçbiri benim kadar Beşiktaşlı değil. (Taraftar tepkisi sonrasında)
Menacerlik sistemi bitti
“Demirören'le geldim, Demirören’le giderim...” diyen Ertuğrul Sağlam’ın istifası sonrasında, görevini bırakması beklenen ancak koltuğundan ayrılmayan Sinan Engin, dün istifasını açıkladı. Yaptığı açıklamalarla gündem oluşturan ve rakip takım taraftarlarının olduğu kadar, Siyah-Beyazlı bazı taraftarların da tepkisini çeken Sinan Engin’in menacerlik görevinden ayrıldığı ifade edildi. Bu gelişmeyle Beşiktaş’taki menacerlik sistemi sona ermiş oldu.
‘Kararını değiştiremedik’
Beşiktaş'ın çiçeği burnunda hocası Mustafa Denizli, Sinan Engin’le çalışmak istediklerini ancak Engin’in görevi bırakmayı düşündüğünü belirtti. Konu hakkında açıklamada bulunan Denizli, “Sinan Engin düşüncemize teşekkür etti, ‘Ancak ben zihnen de biraz yoruldum, kendimi yorgun hissediyorum, müsaade ederseniz bu görevde ben olmayayım” dedi. Kendisine karşı ısrarcıydık ancak kararını değiştiremedik. Her şeyin hayırlısı” yorumunu yaptı