Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-10-2008, 20:45   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şampiyonluklara hazırlanın"

Beşiktaşımız ve Milli Takım’ın kalecisi Rüştü Reçber yeni teknik direktörümüz Mustafa Denizli ile büyük başarılara imza atacaklarını belirtti. Geçmişte Mustafa Denizli’nin kendisine hocalık yaptığını kaydeden Rüştü Reçber takım olarak Süper Lig’in en iyi kadrosuna sahip olduklarını vurgulayarak şöyle konuştu: "Beşiktaş kritik bir dönemden geçiyor. Profesyonel yaşamda her şey olur. Artık önümüze bakmalıyız. Süper Lig’de konumumuz çok iyi. Bundan sonraki tüm maçlarımızı kazanarak büyük başarılara imza atacağız." Siyah beyazlı takımda her mevkide rekabet yaşandığına değinen Rüştü Reçber sözlerini şöyle tamamladı: "Büyük takımların hedefleri bitmez. Beşiktaş bu sezon Türkiye Süper Ligi ve Fortis Türkiye Kupası’nı kazanarak taraftarları ile zaferler yaşayacaktır. Mustafa Denizli şampiyonluklara alışık bir teknik adam. Tayfur Havutçu eski arkadaşımız. Bilgi ve birikimini çok iyi kullanacak ve takımın başarısı için savaşacaktır."
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla