Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-10-2008, 07:35   #1
ilkeres26
Eskişehirli_Kartal

ilkeres26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Denizli Holosko'yu serbest bıraktı!

Click the image to open in full size.

Denizli Holosko'yu serbest bıraktı!

Mustafa Denizli, Holosko'yu mahkum olduğu sağ kanattan kurtarıp hücum bölgesinde serbest oynatmayı kararlaştırdı.

Click the image to open in full size.13 Ekim 2008 Pazartesi, 08:26

Bu değişikliğe çok sevinen Holosko "Böylesi daha iyi olur. Takıma katkım artar" dedi.
Slovak oyuncu, "Hocam bana nerede görev verirse elimden geleni yaparım. Serbest oynarsam takıma daha fazla katkı sağlarım" dedi.

PRANGA VURMAYIN
Holosko, Mustafa Denizli ile özgürlüğüne kavuşacak. Fotomaç'ın haberine göre, Denizli'nin düşündüğü 4-3-3 sisteminde sağdan kurtulacak Holosko, serbest oynayacak. Bazı futbolcuların kendilerine pranga vurulmasından hoşlanmadığını belirten Slovak oyuncu, "Sağlam'ı eleştirmiyorum ma böyle daha iyi olacağını düşünüyorum"
dedi.

SAĞLAM DA BAŞARILI
Yıldız futbolcu şöyle konuştu: Biz iyi takımız ve şampiyonluğun en büyük adayıyız. Yeni sistem belki bizim için kötü olur. Bu da bir ihtimal. Ancak sistem ne olursa olsun, kim oynarsa oynasın bu kaliteli kadronun şampiyon olacağına inanıyorum. Sağlam kalsaydı da şampiyon olurduk. İnşallah şampiyonluk hasreti bitecek.

Kaynak: http://www.htspor.com/spor-haber/102..._bıraktı_.aspx