Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2008, 17:47   #8
nbacem

nbacem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kobeny´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sana sonuna kadar katılıyorum arkadaşım..bu ülkede parası olmayan insanlar evde maç izleyemeyecekler mi...biz anadoludayız...3 büyükleri anca ...bir kere görürüz...oda kendi ilimizdeki takımımızla olan maçta....hafta sonları...ailecek oturup bir maç keyfimiz vardı onu da elimizden aldılar...insanlar bu ülkede asgari ücretle ev geçindiriyorlar...çocuk okutuyorlar...bir bilmem ne kadar para verip digitürk.. al ayrı d-smart al.. olmaz...ne bu ya yeter artık...zaten bizi bizden başka düşünenimiz yok...basketbol maçlarını da izleyemiyorz....insanların tek mutluluğu futbol ve basketbol o özgürlüğümüzüde almayın yeter.... gözünüzü para bürümüş sizin...allah toprakla doyursun...çok kızdım .yaaaa
bu adamlar,bu utanmazlar milyon dolarlarla oynuyor.. fatih terime,sözde imparatora yıllık 3 trilyon ödeneceğine en azından 1 trilyonunu çocuk esirgemeye ne bilim ülkenin kalkınacağı bir yere yatırsınlar. ama yook.. yapmazlarr.. olurmu.O imparator,o kral... onun hakkı..ODA BİZİM GİBİ BİR İNSAN VE SOKAKLARDA YAŞAYANLARINDA TERİMDEN FARKI YOK.!
Böyle bir ortamda her ay kirayı bile zor ödeyen milyonlarca kişiden d-smart,digiturk cart curt almalarının beklenmesi bu kişilerin zeka yoksunu olduğunu düşündürüyor bana

Konu nbacem tarafından (17-10-2008 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir..
nbacem Ofline   Alıntı ile Cevapla