Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-10-2008, 10:18   #26
ikibirabirçerez
Banned

ikibirabirçerez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alpler´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
O nasıl koklanır be Özgür ?Iıııııyyykkkkkkkk..
Başımdam geçen bir olayı anlatayım.Seneler önce bir akrabamın bebeği doğmuştu ve bebekleri dünyaya geldiği için mevlüt okuttular.Servis için etli pilav,ayran ve de tatlı vardı.O zamanlar tabiki çok çooooooooooooookkk gençtim. Ayranı hazırlamak üzere mutfağa gittik.Şimdi ki gibi kutu ayran alınmamıştı.Yoğurdu dolaptan çıkardık,içine su ilave ettik.Çok koyu oldu biraz daha su ekleyelim dedik,dolaptan şişeyi aldık,olduğu gibi ayranın üzerine boca ettik.Etrafa bir koku yayıldı,aman Allah'ım ! Su zannedip döktüğümüz şey rakıymış.Ne yapacağımızı şaşırdık.Teyzemin kızı kalan yoğurt yetmez ya dökmeyelim dedi.Saçmalama be olur mu öyle şey dedim.Odada Kur'an okunuyor,dua ediliyor,ikramlık içicek rakılı ayran,tövbe tövbe...Hepsini döktük valla...O koku tüm eve yayıldı,odalardan insanlar mutfağa gelmeye başladılar,ne kokuyor böyle berbat diye...Koklayınca ölmedik ama berbat olduğunu söyleyebilirim.
eehh bee ablacım günah değilmi şimdi o kadar rakıya oda nimet haberim olsaydı arkadaşları toplr gelirdim hemen
ikibirabirçerez Ofline   Alıntı ile Cevapla