Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-07-2006, 18:16   #33
onurozgen
Banned

onurozgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
bjk4ever´isimli üyeden Alıntı
Maalesef bazi sahislar hala Tumere ne gibi kufur edip pankart acsak diye dusunuyor takima destek vermek yerine. Ben lig tv'den kamplari takipe ediyorum ve cok net soyluyorum ki en iyi arkadaslik ortami Besiktastadir. Fenerde futbolcular birbirine acaip soguk, o yumurta-un meselerine de kimse kanmasin. GS'de ise gecen seneki hirs ve mucadele olmayacak, zaten kadrolari baya kotu, Sampiyonlar Ligi de eklenince cok zorlanacaklar. Bence iyi bir sol kanat oyuncusu ile Besiktas bu taraftarlara ragmen sampiyon olabilir.
Arkadaşım sana katılmayı çok isterdim ama gerçekçi olmak lazım.Şu anda F.Bahçe de G.Saray'da bizden iyi kadrolara sahipler.G.Saray'a çok iyi bir ön libero geldiği anda benim favorim.Keşke Beşiktaş hepsinden iyi olsa bizde çıkıp söylesek burda en güçlü biziz diye.Şu anda tek beklediğim son yabancı transferin nereye yapılacağı bu çok önemli benim için.Defansa adam alırsak bir nebze umutlanacağım.Umarım içimden dua ediyorum şu anda,Beşiktaş bu sene çok başarılı olsun ve ben yanılayım diye.

"İşkence acılar unutulur. Dik yaşamak iz bırakır hayatta..."

Deniz GEZMİŞ
onurozgen Ofline