Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-11-2008, 22:55   #1
kaarakarrtal

kaarakarrtal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu Sene Şampiyon Olacaksak Bunu İnönüdeki Maçlar Belirleyecek.

Nedeni gayet basit.kaç senedir zaten başımıza gelen bu.yani kendi sahamızda fb ve gs kadar puan toplayamamamız yüzünden her sene sondan 2 yada 3. haftada yarışı bırakmak zorunda kalıyoruz.bu sene ne yapıp edip kendi sahamızda maglubiyet ve hatta daha çokta beraberlik aldırmamak için taraftar olarak elimizden gelenin fazlasını yapmalı kendi şahsi fikrim 1 fark öne geçsek dahi laylaylom tezahuratlara geçmemeli rakip kim olursa olsun rakipteyken ıslık bizdeyken her zamanki teşvikçi tezahuratlarımızı yapmalıyız.yani lig sonuncusuylada oynasak bile rakibi ne kadar ciddiye almamız gerektiğini önce biz göstermeliyizki takımdada çoğu zaman gördüğümüz rehavet havası olmasın.
bizlerin tribünde çok coşkulu olmamız takımında buna ayak uyduracağını göstermez.çünkü bizim takım tabiri caizse çok atak oynasada zor gol atan türden.1-2 maç patlama yaparlar o kadar.maalesef gs.ninki gibi kolay gol atan bir forvet hattımız yok.alex gibi maçın sonucuna direk etki eden bir oyuncumuzda yok.ama yürekli oynayan istekli bir takımımız var.devre arasında nokta transfer yapılacağını pek sanmam,deplasmandada fb ve gs den fazla puan kaybedeceğimizide sanmam bu yüzden gerekirse hakemide filelere göndererekten 1-0 olsun bizim olsun türünden alacağımız her iç saha 3 puanı bizi şampiyonluğa 1 adım daha yaklaştıracaktır benim ümidim çok.
biraz uzun oldu ama son isteğimde yönetimden.son iç saha maçımızdaki bilet fiyatlarını derbi maçları hariç koruyun lütfen.takıma dolu tribün coşkulu seyirciden daha çok yarar sağlayacak birşey yoktur.bunu unutmayın.