Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-11-2008, 07:18   #1
sapikest
Guest

sapikest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry hanginiz gercek besiktasli??

Bayagi bir zamandir bu forum a girmemistim, simdi girdim, birde ne gorim? hertarafta Mustafa Denizli, Ertugrul Saglam tartismalari geciyor??? Bu ne anlama geliyo cikip birisi aciklayabilrimi??? bu adamlar icinmi siz besiktas taraftarisiniz??? bu neya yeter artik millet uyanin uyanin sizin isiniz yonetimin verdigi kararlarimi tartismak??? once kim oldugunuza bakin egerki kendinize BJK taraftari diyebiliyorsaniz, IYI GUNDE KOTU GUNDE herzaman heryerde takiminizin yaninda olmasini bilinnn!!!! kayseri yenilgisi diyosunuz, bu takim kucuk bir tkaimmi?? kotu bir takimmi?? senin fenerine 4 atmis, avrupada bizim, fenerin, cimbomun yapamadigini yapmis deplasmandan yenilmeden donmus bir takim... yeter artik elestirileri birakin.. hicbirseyin sonu degil, tabiki artik sabrimiz kalmadi sampiyonluk istiyoruz ama inanin bu ligde sampiyon olmak kolay degil, bunu 11 kisi kendi basina beceremiyecek, benim, sizin gibilerin destegine ihtiyaci var!! artik kostek olmayi birakin TEK YUREK olun, BESIKTASA sahip cikin... IYI GUNDE KOTU GUNDE HERZAMAN HERYERDE takiminizin yaninda olmasini bilin, BJK nin degerini bilin!! HERKESE NASIP OLMAZ BESIKTAS'LI OLMAK!!!!