Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-11-2008, 10:03   #2
burki8686

burki8686 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
halilsagir´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
.....1800'lü yıllarda sanai devrimini yapmış son olarak kapitalist sisteme geçiş yaparak üretim yapısını değiştirmiş "yaşam tarzı ,düşünceler" sosyal hayat imkanlar,teknoloji,yaşam standartı v.s günün şartlarına göre değişmiştir

....ben beşiktaşlıyım klubume para kazandırmak istiyorum arkadaşlarımda, maça gelip 90dk. destekliyoruz oyuncuya destek oluyoruz seviyoruz beşiktaşlılık değerlerini koruyoruz bizden önceki nesillerde aynı şekilde davranıyordu, imkan ve şartlar değişse de sen tarafsan taraftarsan "düşünce ve inandığın değerler" değişmez bunlar değişemez değiştiremezsin...
Arkadasım ilk ve son paragrafındaki çelişkiler seninde bu konuda kafanın tam net olmadığını gösteriyor.Bi karar ver aşama kaydedilirse düşünce yapısı, bakış açışı yaşam tarzı değişir mi?? bence E.F. ivme kazandıkça bir çok şeyi değiştirir.Paranın futbolu bu kadar domine etmesi sadece yararlarıyla değil zararlarıylada görülmesi gereken bir unsur..Futbol daha çok para babalarının bir oyuncağı haline gelmesinden tutunda dar gelirli vatandaşların 3. sınıf seyirci sayılmasına hatta maddi zayıflıkları yüzünden tribünlerden silinmelerine kadar pek çok zararı var.Her seyden vazgectim önce endüstriyel futbol "kaybetmemeye" dayalı bir anlayışı ortaya çıkardı dün de tekrarladığım gibi bu yolda ilerleyeceksen Başarısızlıkta vefa beklemeyeceksin.hatta bırak başarısızlığı başarılı olsan bile Unutma futbolda dün yoktur derler bu akımın savunucuları... Öyle tatlı su Endüstriyel Futbol savunucusu olmak pek tutarlı bir davranış değil.Ben E.F'ye mesafeli yaklaşan biriyim.Buz dağının altınıda görmeliyiz bence.

Konu burki8686 tarafından (07-11-2008 Saat 10:06 ) değiştirilmiştir..
burki8686 Ofline   Alıntı ile Cevapla